Polska, trojak, 1582

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie i zastępcze, akcje i obligacje, monety polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2016 21:50:53
123465
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1582, Wilno, odmiana z herbem Batorych pomiędzy Orłem i Pogonią
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB36-11

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 199

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  185 zł
4)  180 zł