Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stoją..

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, akcje i obligacje, monety polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2016 22:22:42
122787
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18.43 g, 33 mm
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 415

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  125 zł