Polska, 100 złotych, 1978
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, akcje i obligacje, monety polskie i zagraniczne
Polska, 100 złotych, 1978
Cena wylicytowana: 46 zł
200055
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Janusz Korczak |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Parchimowicz 282 |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 205
1) 46 zł
2) 44 zł
3) 24 zł
4) 22 zł
5) 20 zł
| min |