Polska, talar, 1763

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, akcje i obligacje, monety polskie i zagraniczne
Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2016 21:48:58
122797
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWoF i napis wokoło
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.84 g, moneta wyczyszczona, szczególnie tło na awersie
Literatura: Kahnt 541 b -bez sygnatury pod popiersiem króla; Schnee 1047, Dav. 2676

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 850

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  900 zł
4)  780 zł
5)  740 zł
6)  720 zł
7)  620 zł
8)  600 zł
9)  560 zł
10)  480 zł