Polska, 100 złotych, 1.07.1948
Zakończenie: 03-03-2016 20:41:07
98253
Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria G, numeracja 550443 |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | kilkakrotnie złamane, zagniecenia, nieduże naderwania na marginesach, po gruntownej konserwacji, wybielony papier, rzadkie |
Literatura: | Lucow 1295 (R4), Miłczak 139a |
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 147