Polska, 20 złotych, 11.11.1936
Zakończenie: 03-03-2016 20:37:40
98244
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 20 złotych, 11.11.1936, seria AO, numeracja 4086538 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | prawdopodobnie złamane w pionie, ale po niezwykle fachowej konserwacji, piękna prezencja |
Literatura: | Lucow 686 (R0), Miłczak 76 |
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 170