Niemcy, Medal nagrodowy dla najlepszego strzelca, sygnatura A. Börsch i A. Ries, A..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 22:15:48
76635
Opis: Niemcy - Bawaria - Luitpold książe-regent, Medal nagrodowy dla najlepszego strzelca, sygnatura A. Börsch i A. Ries, Aw: Głowa w lewo i napis wokoło, Rw: Napis w trzech liniach DEM / BESTEN / SCHÜTZEN i wieniec wokoło
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40.5 mm 41.10 g, w oryginalnym pudełku
Literatura: Witt. 3033

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 548

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  180 zł