Rosja, zestaw bilonu z lat 1913-1916

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 22:26:09
122149
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, zestaw bilonu z lat 1913-1916, 20 kopiejek 1913, 1914 (2x), 1915 (4x); 15 kopiejek 1914, 1916; 10 kopiejek 1915
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 10 sztuk, niektóre uszkodzone

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 851

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  65 zł
4)  60 zł