Niemcy, talar, 1866

Niemcy, talar, 1866

Niemcy, talar, 1866

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 22:15:02
122012
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II 1864-1886 - system talarowy, talar, 1866, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 174, Jaeger 104

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 177

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  140 zł
7)  120 zł