Austria, zestaw 2 x 2 korony + 1/2 dolara USA

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 22:13:30
122017
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, zestaw 2 x 2 korony + 1/2 dolara USA, Austria, 2 korony 1912 i 1913; USA, 1/2 dolara 1920, Walking Liberty
Stan zachowania: II/IV,
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 221

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł