Austria, zestaw 2 x 5 koron

Austria, zestaw 2 x 5 koron

Austria, zestaw 2 x 5 koron

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 22:12:44
122018
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, zestaw 2 x 5 koron, 5 koron 1900 i 5 koron 1908, na 60-lecie panowania
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 181

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł