Polska, żeton na 1 litr (miodu pitnego)
Zakończenie: 18-02-2016 22:05:04
122029
Opis: | Polska - Tarnów - Browar XX. Sanguszków, żeton na 1 litr (miodu pitnego), nabity puncami numer 43 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 24x24 mm, przedziurawiony w epoce, bardzo rzadki, ładny ornament na stronie odwrotnej |
Literatura: | Sikorski t.III - nie notuje takiego żetonu na str. 56 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 299