Polska, żeton na 1 litr (miodu pitnego)

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 22:05:04
122029
Opis: Polska - Tarnów - Browar XX. Sanguszków, żeton na 1 litr (miodu pitnego), nabity puncami numer 43
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 24x24 mm, przedziurawiony w epoce, bardzo rzadki, ładny ornament na stronie odwrotnej
Literatura: Sikorski t.III - nie notuje takiego żetonu na str. 56

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 282

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł