Polska, zestaw 5 monet

Polska, zestaw 5 monet

Polska, zestaw 5 monet

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 22:03:09
122037
Opis: Polska, zestaw 5 monet, 4. Pułk Artylerii Ciężkiej, 1 złoty; 2. Pułk Piechoty Legionów, 1 złoty; 3. Pułk Strzelców Konnych, 1 złoty; 2. Pułk Artylerii Ciężkiej, 1 złoty; Spółdzielnia Morskiego Dywizioju Lotniczego, 50 groszy
Stan zachowania: V/III,
Dodatkowe informacje: razem 5 sztuk, uszkodzone

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 223

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  32 zł