Polska, zestaw 4 monet

Polska, zestaw 4 monet

Polska, zestaw 4 monet

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 22:02:46
122036
Opis: Polska, zestaw 4 monet, Toruń, Spółdzielnia Centralnej Szkoły Strzelniczej, 1 złoty 1928. Sandomierz, 2. Pułk Piechoty Legionów, 1 złoty. Brodnica, Spółdzielnia Żołnierska 67. Pułku Piechoty, 50 groszy. Skierniewice, Spółdzielnia 18. Pułku Piechoty, 10 groszy
Stan zachowania: V/III,
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki, uszkodzone

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 153

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  48 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  32 zł