Polska, nominał 100

Polska, nominał 100

Polska, nominał 100

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 22:01:14
122020
Opis: Polska - W. (Wielkie) Sokolniki - dominium, nominał 100
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 24 mm, przedziurawiony w epoce
Literatura: Sikorski T.V 2.2 (R7)

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 178

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  40 zł