Polska, medal "Koronacja obrazu Matki Boskiej Ostrobramskiej w Wilnie", 1927

Polska, medal

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 21:55:29
200008
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal "Koronacja obrazu Matki Boskiej Ostrobramskiej w Wilnie", 1927, medal sygnowany J.A. (Józef Aumiller), Aw: Popiersie papieża Piusa XI w lewo, z tyłu data 2 VII 1927, napis w otoku PAMIĄTKA KORONACJI CUDOWNEGO OBRAZU M B OSTROBRAMSKIEJ W WILNIE, Rw: Obraz Matki Boskiej Ostrobramskiej i napis wokoło POD TWOJĄ OBRONĘ...
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 45 mm
Literatura: Strzałkowski 588

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 2385

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  240 zł
7)  220 zł
8)  200 zł