Polska, 10 groszy, 1831 KG

Polska, 10 groszy, 1831 KG

Polska, 10 groszy, 1831 KG

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 21:47:26
122357
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 10 groszy, 1831 KG, Warszawa, łapy Orła proste
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 7, Plage 276

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 254

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  105 zł
7)  80 zł
8)  75 zł