Polska, grosz, 1611

Polska, grosz, 1611

Polska, grosz, 1611

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 21:31:43
122343
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1611, Kraków, rozety po bokach korony
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: PN.82-Dut.287b

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 182

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  80 zł