Cesarstwo Rzymskie, AE-22, 310-313
Zakończenie: 18-02-2016 21:10:15
89991
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, AE-22, 310-313, Trewir, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło CONSTANTINVS PF AVG, Rw: Stojący Sol na wprost, patrzący w prawo, z jedną ręką uniesioną, w drugiej trzymając glob, po bokach T-F, wokoło napis SOLI INVIC - TO COMITI, u dołu PTR |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | zielonkawa patyna |
Literatura: | RIC 869 |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 412