Polska, 50 złotych, 1.09.1929
Zakończenie: 18-02-2016 20:36:54
Polska, 50 złotych, 1.09.1929
98211
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 50 złotych, 1.09.1929, seria EJ, numeracja 4036607 |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | złamany róg, po subtelnej konserwacjii |
Literatura: | Lucow 654a (R0), Miłczak'05 70b, Miłczak'12 70c |
Cena wywoławcza: 26 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 143