Polska, 250.000 marek polskich, 25.04.1923

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 20:35:45
98208
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 250.000 marek polskich, 25.04.1923, seria BZ, numeracja 552069
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złamany róg, po subtelnej konserwacji, pięknie zachowane
Literatura: Lucow 431 (R3), Miłczak 34c

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 260 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 161

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  350 zł
4)  270 zł