Polska, 200.000 złotych, 1990
Polska, 200.000 złotych, 1990
Cena wylicytowana: 2 100 zł
89813
Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 200.000 złotych, 1990, Solidarity Mint, Tadeusz Kościuszko |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro 65 mm, próby '999' 155.26 g, nakład: 10.000 szt. Jedna z trzech monet należących do "Dużego Tryptyku", mikroryski i biała plamiasta patyna |
Parchimowicz 637 |
Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 413
1) 2 100 zł
2) 2 100 zł
3) 1 650 zł
4) 1 100 zł
5) 1 050 zł
6) 900 zł
min |