Polska, trojak, 1564

Polska, trojak, 1564

Polska, trojak, 1564

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2016 21:18:18
120474
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1564, Wilno, L / L
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3307 (R), Tyszkiewicz 1.50 mk, Iger V.64.1.a (R1), Ivanauskas'09 9SA50-8

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 266

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  390 zł
4)  350 zł
5)  310 zł
6)  300 zł