Polska, medal sygnowany F. Wojtych Kraków wybity w 1890 roku upamiętniający przeni..

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2016 21:41:41
121825
Opis: Polska - XIX wiek, medal sygnowany F. Wojtych Kraków wybity w 1890 roku upamiętniający przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza na Wawel, Aw: Popiersie trzy czwarte w lewo, napis wokoło, Rw: Widok Katedry wawelskiej i napis TO OBROŃCA - WSKRZESICIEL NARODU
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 35 mm

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 415

1)  210 zł
2)  200 zł