Polska, dienieżka, 1859 ВМ
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Polska, dienieżka, 1859 ВМ
Cena wylicytowana: 120 zł
120825
| Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, dienieżka, 1859 ВМ, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Bitkin 490, Brekke 48, Plage 525 |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 337
1) 120 zł
2) 115 zł
3) 105 zł
4) 48 zł
| min |