Zakon Krzyżacki, szeląg
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Zakon Krzyżacki, szeląg
Cena wylicytowana: 38 zł
120700
| Opis: |
Zakon Krzyżacki - Michał I Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, MAGST MICHAEL PRI / MONETA DNORVM PRV |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Neumann 14b, Voss. §67 |
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 261
1) 38 zł
2) 36 zł
3) 30 zł
| min |