Zakon Krzyżacki, szeląg
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Zakon Krzyżacki, szeląg
Cena wylicytowana: 290 zł
120691
| Opis: |
Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, MAGST WVNRICS PRIMS / MONETA DNORVM PRVCI |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
minimalne wyszczerbienie, patyna |
Neumann 4, Voss. §38 |
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 716
1) 290 zł
2) 280 zł
3) 185 zł
4) 95 zł
5) 90 zł
| min |