Niemcy, halerz, XIV w.
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Niemcy, halerz, XIV w.
Cena wylicytowana: 40 zł
121116
| Opis: |
Niemcy - Dillingen - Burkhard von Ellerbach (1373-1404) - biskup Augsburski, halerz, XIV w., Aw: Dłoń, Rw: Rozeta |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.46 g |
Bonhoff 1926 |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 272
1) 40 zł
2) 38 zł
| min |