Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Cena wylicytowana: 300 zł
89700
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IŁ, numeracja 9307092 |
| Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
Prawy dolny róg po delikatnej konserwacji. |
Lucow 719 (R3)- ale nie notuje tej serii, Miłczak 78b |
Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 140
1) 300 zł
2) 290 zł
3) 195 zł
4) 185 zł
| min |