Polska, 10 marek polskich, 9.12.1916
Zakończenie: 07-01-2016 20:47:15
89561
| Opis: | Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 10 marek polskich, 9.12.1916, Generał, biletów, seria A 5163565 |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | wielokrotnie złamane, ale bez naddarć, nieco odbarwiony, po konserwacji |
| Literatura: | Lucow 292 (R3), Miłczak 13b, Ros. 453 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 286