Polska, trojak, 1597
Polska, trojak, 1597
Cena wylicytowana: 500 zł
120414
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1597, Wilno, u dołu rewersu głowa wołowa i herb Chalecki |
| Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
przyzwoity stan zachowania, patyna |
Iger V.97.2.a (R) |
Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 332
1) 500 zł
2) 490 zł
3) 420 zł
4) 260 zł
5) 230 zł
6) 210 zł
| min |