Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 80 zł
120384
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Iger W.98.5.b (ale bez interpunkcji na awersie) |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 114
1) 80 zł
2) 75 zł
| min |