Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 65 zł
120379
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
niedobity, słabo widoczna data |
Iger W.98.5.a |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 124
1) 65 zł
2) 60 zł
| min |