Polska, trojak, 1594
Polska, trojak, 1594
Cena wylicytowana: 370 zł
120371
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Malbork, rzadsza odmiana z otwartym pierścieniem na rewersie |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
bardzo ładnie zachowany, patyna |
Iger M.94.1.b (R1) |
Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 306
1) 370 zł
2) 360 zł
3) 360 zł
4) 320 zł
| min |