Polska, trojak, 1599
Polska, trojak, 1599
Cena wylicytowana: 65 zł
120366
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Poznań |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
nieco niedobity, patyna |
Iger P.99.1.c |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 111
1) 65 zł
2) 60 zł
| min |