Polska, ort, 1623
Polska, ort, 1623
Cena wylicytowana: 165 zł
120497
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, na awersie PRV M |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Shatalin BG23-130 |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 264
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 145 zł
4) 135 zł
| min |