Polska, 5 złotych, 1.08.1941
Zakończenie: 23-12-2015 21:09:06
Polska, 5 złotych, 1.08.1941
119871
| Opis: | Polska - Powstanie Warszawskie 1944, 5 złotych, 1.08.1941, seria AA 9818541, z nadrukiem A.-K. / “Reguła” / Pierwszy żołd / powstańczy / SIERPIEŃ 1944 R. |
| Stan zachowania: | V, Very Good |
| Dodatkowe informacje: | Mocno używane, na dolnym marginesie ubytki papieru. Rzadkie. |
| Literatura: | Lucow 965 (R4) - ale nie notuje tej serii |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 120