Polska, 10 złotych, 20.07.1929
Cena wylicytowana: 28 zł
120633
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1929, seria FX 2484329 |
| Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
minimalne uszkodzenie rogu, ale pięknie zachowane |
Lucow 648 (R0), Miłczak 68 |
Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 133
1) 28 zł
2) 26 zł
3) 24 zł
| min |