Polska, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923
Cena wylicytowana: 1 150 zł
120529
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923, seria C 2742177 |
| Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
uszkodzenia i ślady kleju na górnym marginesie, rzadkie i bardzo ładnie zachowane |
Lucow 456 (R5), Miłczak 38 |
Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 252
1) 1 150 zł
2) 1 100 zł
3) 1 000 zł
4) 560 zł
| min |