Zakończenie: 10-12-2015 20:30 ÷ 22:39
Polska, grosz praski
120164
Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w ... | III+ |
185 zł szac. 250 zł 207 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1585
119838
Z herbem Prus pod popiersiem króla. | III/III- |
185 zł szac. 150 zł 311 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1593
120223
| III+ |
185 zł szac. 125 zł 224 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Watykan, medal Pontyfikat Leona XIII, 1889
89159
autorstwa Bianchi’ego. Aw: Popiersie papieża w lewo, Rw: ... | I |
185 zł szac. 300 zł 405 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1586
120222
Odmiana z datą po lewej stronie herbu Przegonia | III/III- |
190 zł szac. 200 zł 237 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, medal Za Zasługi z Wystawy w Czerniowcach 1886, 1886
117038
sygnowany autorstwa Romstorfer'a, wykonany przez Schwerdt... | I- |
195 zł szac. 250 zł 669 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, brakteat guziczkowy, początek XIV w.
120217
Schematyczna głowa ludzka w koronie na wprost | III |
195 zł szac. 250 zł 382 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, trojak, 1586
120165
Mała głowa króla. | III+ |
200 zł szac. 250 zł 228 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1971
89166
Rybak | I- |
200 zł szac. 150 zł 252 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1353-1360
117820
Tarcza z sześcioramienną gwiazdą wewnątrz, powyżej kulka | III |
210 zł szac. 100 zł 215 wyświetleń |
5 | zakończona |