Zakończenie: 10-12-2015 20:30 ÷ 22:39
Polska, miniatura pamiątkowej odznaki Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty
89145
Odznaka pamiątkowa w kształcie kwadratu z niebiesko emali... | II+ |
44 zł szac. 50 zł 677 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw: odznaka (Szwajcaria), miniaturka (Polska)
120210
haftowana odznaka z miasta Horn w kantonie Thurgau 1939. ... | I- |
20 zł szac. 30 zł 449 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka Prezydium Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego Za Obronę Śląska., 1919
120235
na odwrocie nr 4993 | III |
155 zł szac. 200 zł 1343 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa 43 Pułku Strzelców Legionu Bajończyków Dubno, od 1928 roku.
120234
jednoczęściowa, nakrętka duża sygnowana W. GONTARCZYK, WA... | III |
290 zł szac. 400 zł 1279 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, krzyż Za Dzielność
119577
Tło ramion krzyża i otoku tarczy pod czerwoną emalią. Wie... | II |
140 zł szac. 200 zł 990 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Virtuti Militari V klasa
88986
Wieniec na awersie pokryty zieloną emalią, napisy i kontu... | II+ |
165 zł szac. 250 zł 2427 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, miniatura Krzyża Walecznych
89141
wykonana przez Józefa Panasiuka | II+ |
85 zł szac. 50 zł 598 wyświetleń |
3 | zakończona | |
89142
70 zł szac. 50 zł 163 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, baretka orderu za Rany i Kontuzje
89146
wykonana przez Józefa Panasiuka | II |
38 zł szac. 30 zł 1096 wyświetleń |
3 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, orzełek na czapkę Przysposobienia Wojskowego
120233
Na rewersie sygnatura SW. OCHR. No 607 | III+ |
100 zł szac. 100 zł 1637 wyświetleń |
4 | zakończona |