Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 21:37:51
120221
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1582, Wilno, Z herbem Leliwa na awersie pod głową króla, końcówka napisu M D L.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: Duże uszkodzenia w tle.
Literatura: Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB36-11

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 264

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł