Polska, talar, 1766
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, akcje, antyk, Stara Polska, II i III RP, monety zagraniczne
Polska, talar, 1766
Cena wylicytowana: 3 300 zł
119615
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar, 1766, Warszawa, odmiana z kropką po PURA, bez kropki po COLONIEN i dacie |
| Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 27.76 g, subtelna patyna |
Plage 380, Berezowski 15 zł, Tyszkiewicz 5 mk |
Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 601
1) 3 300 zł
2) 3 200 zł
3) 3 100 zł
4) 3 000 zł
5) 2 800 zł
| min |