Bizancjum, aspron trachy
Zakończenie: 26-11-2015 21:35:33
Bizancjum, aspron trachy
119753
| Opis: | Bizancjum - Manuel I Komnen 1143-1180, aspron trachy, Konstantynopol, Aw: Chrystus na tronie na wprost, w polu po bokach IC-XC i dwie rozetki, Rw: Cesarz stojący na wprost koronowany przez Niepokalaną Dziewicę |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 4.68 g, patyna |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 214