Rzym Kolonialny, brąz AE-28
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, akcje, antyk, Stara Polska, II i III RP, monety zagraniczne
Rzym Kolonialny, brąz AE-28
Cena wylicytowana: 70 zł
119090
| Opis: |
Rzym Kolonialny - Tracja - Filippopolis - Karakalla 198-217, brąz AE-28, Filippopolis, Aw: Popiersie w prawo, ΑΥΤ Κ Μ ΑΥΡΗ ΑΝΤΩΝΕΙΝΟC, Rw: Na lwie kroczącym w prawo pół-leżący tyłem Herkules, trzymający puchar i maczugę, ΜΗΤΡΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟ, w odcinku ΛΕΩC |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz 15.82 g, zielona patyna |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 194
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 60 zł
4) 36 zł
| min |