Cesarstwo Rzymskie, nummun, 379-383
Zakończenie: 26-11-2015 21:32:29
119107
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Walentynian II 375-392, nummun, 379-383, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, DN VALENTINIANVS P F AVG, Rw: Roma siedząca na tronie na wprost, trzymająca jabłko i berło, CONCORDIA AVGGG, w odcinku BSISC |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 2.40 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 27b |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 174