Cesarstwo Rzymskie, denar, 218-222
Zakończenie: 26-11-2015 21:24:03
119111
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Julia Soæmias (matka Elagabala) 218-222, denar, 218-222, Antiochia, Aw: Popiersie Julii w prawo, IVLIA SOAEMIAS AVG, Rw: Wenus siedząca na tronie w lewo, trzymająca glob i berło, przed nią dziecię wyciągające ręce, VENVS CAELESTIS |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 2.65 g, patyna |
| Literatura: | RIC 243 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 167