Cesarstwo Rzymskie, sestercja
Zakończenie: 26-11-2015 21:20:36
Cesarstwo Rzymskie, sestercja
119084
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, sestercja, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAESAR TRAIANVS HADRIANVS..., Rw: Roma siedząca w lewo, trzymająca Wiktorię i berło, nieczytelny napis otokowy, w odcinku S C |
| Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
| Dodatkowe informacje: | brąz 22.97 g, zielona patyna |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 225