Polska, 250.000 marek polskich, 25.04.1923
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, akcje, antyk, Stara Polska, II i III RP, monety zagraniczne
Cena wylicytowana: 185 zł
98017
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 250.000 marek polskich, 25.04.1923, seria N, numeracja 828128 |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
dwukrotnie złamane, po fachowej konserwacji, rzadsza odmiana |
Lucow 429 (R4), Miłczak 34b |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 130 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 161
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 135 zł
| min |