Zakończenie: 05-11-2015 20:30 ÷ 22:36
Włochy, 1 lir, 1917
118714
| III+ |
28 zł szac. 30 zł 376 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Włochy, zestaw: 2 x 5 lirów, 1927, 1928
118715
| II-/III+ |
36 zł szac. 60 zł 182 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Włochy, 10 lirów, 1927
118716
| II+ |
90 zł szac. 150 zł 432 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Włochy, 10 lirów, 1927
118717
| III |
48 zł szac. 80 zł 145 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Włochy, 500 lirów, 1958
118718
| I/I- |
48 zł szac. 60 zł 502 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Włochy, 500 lirów, 1960
118719
| I/I- |
42 zł szac. 60 zł 639 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Włochy, 500 lirów, 1961
118720
100-lecie Zjednoczenia Włoch | I |
40 zł szac. 60 zł 588 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Włochy, 2 x 500 lirów, 1961 i 1965
118721
100-lecie Zjednoczenia Włoch oraz 700. rocznica urodzin D... | I/I- |
60 zł szac. 100 zł 207 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914
118722
medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma r... | III+ |
165 zł szac. 150 zł 432 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Węgry, medalik talizman - dla podróżnych i żeglarzy, bez daty
118723
Aw: Postać Swiętego Jerzego na koniu, patrona jeźdźców, w... | III |
90 zł szac. 60 zł 1514 wyświetleń |
5 | zakończona |